سه شنبه 10 آذر سال 1394 ه.ش 19/2/1437 ه.ق 1/12/2015 میلادی ساعت    15:20
 
   
سرویس های خبری
کتابهای علوم انسانی
اطلاع رسانی
کتابهای ادبی
کتابهای فنی مهندسی
آخرین اخبار


تبلیغات


  

درخواست کمک از خیرین


فضیلت پور با توجه به محدودد بودن منابع مالی در جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی دست یاری بسوی خیرین دراز کرد.

files/8e43e91b-a3e6-4624-9f4f-5d27e5c5055b.jpg

چهاردهمین جلسه شورای اداری اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان با حضور مسئولین امور کتابخانه های عمومی شهرستانها ، فضیلت پور - مدیر کل کتابخانه ها - آقای سیداحمد آوایی نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی و قائم مقام مجمع نمایندگان استان برگزار گردید.

فضیلت پور با توجه به وجود 96 باب کتابخانه عمومی در استان گفت: منابع مالی اداره کل که مهم ترین آنها سهم نیم درصد شهرداری می باشد به علت اینکه شهرداری های استان بعضاً از نظر مالی وضعیت مناسبی ندارند نیاز به توجه و عنایت از سوی مسئولین استانی می باشد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی خوزستان همچنین خواستار فعال شدن خیرین و مشارکتهای مردمی در امر ساخت و ساز کتابخانه ها شد و از همۀ خیرین و نیکوکاران تقاضای انجام سرمایه گذاری در این بخش شد.

آوایی نیز در این جلسه گفت : فرهنگ کتاب و کتابخوانی یک فرهنگ غنی می باشد که با توجه به رشد رسانه های دیداری و شنیداری هیچ چیز نتوانسته جای کتاب را در بین مردم بگیرد.

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی از دست اندرکاران بخش کتابخانه های عمومی خوزستان خواست این ضرورت فرهنگی را شناخته و این فرهنگ را مورد تکریم قرارداد.

وی همچنین گفت : باید قوانین و مقررات مربوطه به حوزه کتابخانه ها اصلاح شود. آوایی در ادامه سخنان خود نیز گفت کار شما در کتابخانه های عمومی به عنوان متولی امر فرهنگ کاری شایسته و معنوی است و باید به این شغل خود افتخار کنید و ما نمایندگان نیز در مجمع نمایندگان استان پیگیری لازم را در خصوص مشکلات و مسائل حوزه کتاب و کتابخانه ها خواهیم داشت.


تاریخ
7 / 2 / 1387 
 
   
 
                  
                        All rights reserved by ebook news agency. 
                                                                                                                                                                                                                                                                                        Desgin by   Adish Co